Kristin Cavallari'nin üstsüz pozu tartışma yarattı » EkspresTurkEkspresTurk

22 Nisan 2021 - 01:19

Kristin Cavallari’nin üstsüz pozu tartışma yarattı

Son Güncelleme :

28 Eylül 2020 - 8:23

1143 views
1

Rol aldığı TV dizileri ve reality şovlarla tanınan Amerikalı oyuncu Kristin Cavallari'nin Instagram sayfasında paylaştığı iddialı pozu tartışma yarattı.

2

33 yaşındaki Cavallari, İtalya'daki Positano tatilinde bir teknede çekilen üstsüz pozunu sosyal medya sayfasında paylaştı.

3

Bu poz yüzünden Cavallari'ye takipçilerinden eleştiri dolu yorumlar yağdı. Bir takipçisi " Senin çocukların yok mu? Utanmalısın" yorumunu yaparken bir diğeri "Senin striptizci olduğunu sandım. Sen bir annesin. Neden?" diye yazdı.

4

Bazı takipçileri bu iddialı pozu Kristin Cavallari'nin boşanmış olmasına bağlarken, bazıları da "Belki de anneliğe daha fazla zaman ayırmalısın" yorumunu yaptı.

5

Kristin Cavallari'nin paylaştığı pozu savunan az sayıda takipçisi de çıktı. Onlar da üç çocuğu olmasına rağmen hala fiziksel görünümünü koruduğu için Cavallari'yi tebrik etti.

6

Hatta ona nasıl beslendiğini soranlar bile oldu. Bazı takipçileri de Cavallari'nin kısa bir süre önce çıkardığı True Comfort adlı yemek kitabını almanın zamanının geldiğini belirtti.

7

Şu sıralarda “Very Cavallari” adlı reality şovuyla gündemde olan Amerikalı oyuncu ve TV yıldızı Kristin Cavallari, Amerikan futbolu oyuncusu olan eşi Jay Cutler ile çalkantılı bir boşanma süreci yaşıyor.