CANLI SONUÇLAR » EkspresTurkEkspresTurk

5 Aralık 2020 - 02:14
ALMANYA 3. LİGİ
16:00
Kaiserslautern Kaiserslautern
- : -
Duisburg Duisburg
16:00
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
- : -
Lübeck Lübeck
16:00
Viktoria Köln Viktoria Köln
- : -
1860 Münih 1860 Münih
16:00
Mannheim Mannheim
- : -
Saarbrucken Saarbrucken
16:00
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
- : -
Uerdingen Uerdingen
16:00
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
- : -
Unterhaching Unterhaching
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
15:00
Hamburger SV Hamburger SV
- : -
Hannover 96 Hannover 96
15:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
- : -
St Pauli St Pauli
15:00
Osnabrück Osnabrück
- : -
Karlsruher Karlsruher
15:00
Greuther Fürth Greuther Fürth
- : -
FC Heidenheim FC Heidenheim
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
17:30
Freiburg Freiburg
- : -
M'gladbach M'gladbach
17:30
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
- : -
Mainz 05 Mainz 05
17:30
FC Köln FC Köln
- : -
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
17:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
20:30
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
ALMANYA REGİONALLİGA
ERT
Hannover 96 II Hannover 96 II
0 - 0
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
ERT
Phönix Lübeck Phönix Lübeck
0 - 0
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel
ERT
Hamburger SV II Hamburger SV II
0 - 0
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
ERT
Wolfsburg II Wolfsburg II
0 - 0
Jeddeloh Jeddeloh
ERT
Bahlinger SC Bahlinger SC
0 - 0
VfR Aalen VfR Aalen
16:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
- : -
SV Straelen SV Straelen
ERT
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
0 - 0
FCA Walldorf FCA Walldorf
16:00
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
- : -
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
ERT
TSG Balingen TSG Balingen
0 - 0
Elversberg Elversberg
ERT
Ulm Ulm
0 - 0
Schott Mainz Schott Mainz
ERT
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
0 - 0
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
ERT
Werder Bremen II Werder Bremen II
0 - 0
Hannoverscher SC Hannoverscher SC
ERT
Mainz 05 II Mainz 05 II
0 - 0
FK Pirmasens FK Pirmasens
ERT
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
0 - 0
Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
16:00
Preussen Münster Preussen Münster
- : -
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
ERT
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
0 - 0
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim
ERT
Hoffenheim II Hoffenheim II
0 - 0
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
ERT
TSV Steinbach TSV Steinbach
0 - 0
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
16:00
Lippstadt Lippstadt
- : -
Rodinghausen Rodinghausen
16:00
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
- : -
FC Köln II FC Köln II
16:00
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
- : -
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
16:00
Bonner SC Bonner SC
- : -
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
ERT
FC Giessen FC Giessen
0 - 0
Stuttgart II Stuttgart II
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
DA
Instituto Instituto
0 - 1
Almagro Almagro
23:10
Villa Dalmine Villa Dalmine
- : -
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
23:10
All Boys All Boys
- : -
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
23:10
Quilmes Quilmes
- : -
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
23:10
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
- : -
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
23:10
Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza
- : -
Sarmiento Sarmiento
23:10
Nueva Chicago Nueva Chicago
- : -
Alvarado Alvarado
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
15:45
Skenderbeu Skenderbeu
- : -
Laçi Laçi
15:45
Vllaznia Vllaznia
- : -
Bylis Bylis
18:45
Teuta Teuta
- : -
Kastrioti Kastrioti
18:45
Kukesi Kukesi
- : -
Apolonia Apolonia
AVUSTURYA 1. LİGİ
16:30
Dornbirn Dornbirn
- : -
Austria Wien II Austria Wien II
22:25
FC Liefering FC Liefering
- : -
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
19:00
Admira WM Admira WM
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
19:00
Austria Wien Austria Wien
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
19:00
Altach Altach
- : -
St Polten St Polten
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
13:00
Keşla Keşla
- : -
Sebail Sebail
15:00
Sabah Sabah
- : -
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
BAE BAŞKANLIK KUPASI
15:35
Khorfakkan FC Khorfakkan FC
- : -
Al-Sharjah Al-Sharjah
15:45
Al-Ain Al-Ain
- : -
Ajman Ajman
18:45
Al-Fujairah Al-Fujairah
- : -
Al-Wasl Al-Wasl
18:45
Al-Wahda Al-Wahda
- : -
Al-Nasr Al-Nasr
BELARUS KUPASI
18:45
BATE BATE
- : -
Dinamo Brest Dinamo Brest
BELÇİKA 1. LİGİ
18:15
Waasland Beveren Waasland Beveren
- : -
Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
20:30
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
- : -
Cercle Brugge Cercle Brugge
22:45
Club Brugge Club Brugge
- : -
Sint Truiden Sint Truiden
BELÇİKA 2. LİGİ
22:45
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
- : -
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
BOLİVYA PREMİER - APERTURA
03:00
Guabira Guabira
- : -
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
17:00
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
- : -
Tuzla City Tuzla City
19:00
Velez Velez
- : -
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
BREZİLYA SERİE A
23:00
Santos Santos
- : -
Palmeiras Palmeiras
23:00
Botafogo FR Botafogo FR
- : -
Flamengo Flamengo
BREZİLYA SERİE B
DA
EC Vitoria EC Vitoria
1 - 1
Confiança Confiança
03:30
Ponte Preta Ponte Preta
- : -
Parana Parana
22:00
Juventude Juventude
- : -
Chapecoense Chapecoense
BREZİLYA SÉRİE C
23:00
Santa Cruz FC Santa Cruz FC
- : -
Ferroviario Ferroviario
23:00
Imperatriz Imperatriz
- : -
Manaus Manaus
23:00
Botafogo PB Botafogo PB
- : -
Treze Treze
23:00
Vila Nova Vila Nova
- : -
EC Jacuipense EC Jacuipense
23:00
Remo Remo
- : -
Paysandu Paysandu
BULGARİSTAN 1. LİGİ
15:15
CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
- : -
Beroe Beroe
17:30
Levski Sofya Levski Sofya
- : -
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
16:00
US Biskra US Biskra
- : -
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
16:00
JS Saoura JS Saoura
- : -
USM Alger USM Alger
17:00
ES Setif ES Setif
- : -
RC Relizane RC Relizane
18:00
ASO Chlef ASO Chlef
- : -
WWA Tlemcen WWA Tlemcen
ERT
CR Belouizdad CR Belouizdad
0 - 0
JSM Skikda JSM Skikda
ERT
MC Alger MC Alger
0 - 0
O Medéa O Medéa
ÇEKYA 1. LİGİ
16:00
Bohemians 1905 Bohemians 1905
- : -
Pardubice Pardubice
16:00
Opava Opava
- : -
Banik Ostrava Banik Ostrava
18:00
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
- : -
Pribram Pribram
20:30
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
- : -
Karvina Karvina
ÇEKYA 2. LİGİ
13:00
Usti nad Labem Usti nad Labem
- : -
SK Lisen SK Lisen
15:30
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
- : -
FK Blansko FK Blansko
15:30
Prostejov Prostejov
- : -
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
15:30
MFK Chrudim MFK Chrudim
- : -
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
15:30
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
- : -
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
15:30
Hradec Kralove Hradec Kralove
- : -
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
ÇİN KUPASI
14:35
Jiangsu Suning Jiangsu Suning
- : -
Tianjin Teda Tianjin Teda
DANİMARKA 1. LİGİ
16:00
Fremad Amager Fremad Amager
- : -
Viborg Viborg
DANİMARKA SÜPER LİGİ
18:00
Vejle Vejle
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
EKVADOR PRİMERA
86'
Olmedo Olmedo
0 - 0
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
03:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
- : -
Mushuc Runa Mushuc Runa
23:15
Orense Orense
- : -
Delfin Delfin
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
13:00
FK Van FK Van
- : -
FC Noah FC Noah
FAS PREMİER LİGİ
17:30
CR Khemis Zemamra CR Khemis Zemamra
- : -
Renaissance de Berkane Renaissance de Berkane
19:30
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
- : -
MCO Oujda MCO Oujda
21:30
Olympique Safi Olympique Safi
- : -
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
FRANSA LİGUE 1
19:00
Rennes Rennes
- : -
Lens Lens
23:00
Montpellier Montpellier
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
FRANSA LİGUE 2
17:00
Troyes Troyes
- : -
Paris FC Paris FC
21:00
Sochaux Sochaux
- : -
Nancy Nancy
21:00
Clermont Clermont
- : -
Pau FC Pau FC
21:00
Caen Caen
- : -
Grenoble Grenoble
21:00
Auxerre Auxerre
- : -
Chamois Niortais Chamois Niortais
21:00
Toulouse Toulouse
- : -
Guingamp Guingamp
21:00
Chambly Chambly
- : -
Valenciennes Valenciennes
21:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
Amiens SC Amiens SC
21:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
- : -
Chateauroux Chateauroux
GALLER PREMİER LİGİ
17:15
Penybont Penybont
- : -
Caernarfon Town Caernarfon Town
17:30
Cardiff Met University Cardiff Met University
- : -
Bala Town Bala Town
17:30
Barry Town Barry Town
- : -
Flint Town United Flint Town United
17:30
Haverfordwest Haverfordwest
- : -
Cefn Druids Cefn Druids
ERT
Haverfordwest Haverfordwest
0 - 0
The New Saints The New Saints
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
- : -
Sacachispas Sacachispas
22:05
Iztapa Iztapa
- : -
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:30
TS Sporting FC TS Sporting FC
- : -
JDR Stars JDR Stars
16:30
Cape Umoya United F.C. Cape Umoya United F.C.
- : -
Steenberg United Steenberg United
16:30
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
- : -
Bizana Pondo Chiefs Bizana Pondo Chiefs
16:30
Uthongathi FC Uthongathi FC
- : -
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
Cape Town City Cape Town City
- : -
Orlando Pirates Orlando Pirates
16:30
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
- : -
Moroka Swallows Moroka Swallows
19:00
Tshakhuma Tsha Madzivhandila Tshakhuma Tsha Madzivhandila
- : -
AmaZulu AmaZulu
21:15
Maritzburg United Maritzburg United
- : -
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
17:00
AEL Limassol AEL Limassol
- : -
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
19:30
AEK Larnaca AEK Larnaca
- : -
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
GÜNEY KORE 3. LİGİ
08:00
Gimhae Gimhae
- : -
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
İPT
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
0 - 0
Chikhura Chikhura
İPT
FC Telavi FC Telavi
0 - 0
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
İPT
Saburtalo Saburtalo
0 - 0
Samtredia Samtredia
İPT
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
0 - 0
Dila Gori Dila Gori
İPT
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
0 - 0
Merani Tiflis Merani Tiflis
13:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
- : -
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
13:00
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
- : -
Samtredia Samtredia
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17:00
NK Osijek NK Osijek
- : -
Varazdin Varazdin
19:05
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
- : -
Sibenik Sibenik
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
NorthEast United NorthEast United
- : -
East Bengal Club East Bengal Club
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
18:30
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
- : -
VVV Venlo VVV Venlo
20:45
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
- : -
Willem II Willem II
22:00
Ajax Ajax
- : -
Twente Twente
23:00
PEC Zwolle PEC Zwolle
- : -
Vitesse Vitesse
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
16:00
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
- : -
TOP Oss TOP Oss
18:30
PSV II PSV II
- : -
Roda Roda
İNGİLTERE 1. LİGİ
16:00
Gillingham Gillingham
- : -
Swindon Town Swindon Town
18:00
Sunderland Sunderland
- : -
Wigan Athletic Wigan Athletic
18:00
Rochdale Rochdale
- : -
Lincoln City Lincoln City
18:00
Portsmouth Portsmouth
- : -
Peterborough United Peterborough United
18:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
18:00
Northampton Town Northampton Town
- : -
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
18:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
- : -
Blackpool Blackpool
18:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
18:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
- : -
Ipswich Town Ipswich Town
18:00
Oxford United Oxford United
- : -
Hull City Hull City
18:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
18:00
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
İNGİLTERE 2. LİGİ
16:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Leyton Orient Leyton Orient
18:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Walsall Walsall
18:00
Newport County Newport County
- : -
Morecambe Morecambe
18:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Exeter City Exeter City
18:00
Cambridge United Cambridge United
- : -
Oldham Athletic Oldham Athletic
18:00
Mansfield Town Mansfield Town
- : -
Crawley Town Crawley Town
18:00
Bradford City Bradford City
- : -
Carlisle United Carlisle United
18:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
- : -
Port Vale Port Vale
18:00
Barrow Barrow
- : -
Salford City Salford City
18:00
Stevenage Stevenage
- : -
Southend United Southend United
18:00
Harrogate Town Harrogate Town
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
20:30
Colchester United Colchester United
- : -
Grimsby Town Grimsby Town
İNGİLTERE FEDERASYON TROPHY KUPASI
18:00
Poole Town Poole Town
- : -
Willand Rovers Willand Rovers
18:00
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
- : -
Dorchester Town Dorchester Town
18:00
Evesham Evesham
- : -
Bideford Bideford
18:00
Moneyfields Moneyfields
- : -
Truro City Truro City
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
15:30
Burnley Burnley
- : -
Everton Everton
18:00
Manchester City Manchester City
- : -
Fulham Fulham
20:30
West Ham United West Ham United
- : -
Manchester United Manchester United
23:00
Chelsea Chelsea
- : -
Leeds United Leeds United
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
15:30
Reading Reading
- : -
Nottingham Forest Nottingham Forest
18:00
Coventry City Coventry City
- : -
Rotherham United Rotherham United
18:00
Swansea City Swansea City
- : -
Luton Town Luton Town
18:00
Stoke City Stoke City
- : -
Middlesbrough Middlesbrough
18:00
Watford Watford
- : -
Cardiff City Cardiff City
18:00
Millwall Millwall
- : -
Derby County Derby County
18:00
Brentford Brentford
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
18:00
Huddersfield Town Huddersfield Town
- : -
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
18:00
Preston North End Preston North End
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
18:00
Norwich City Norwich City
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
18:00
Bristol City Bristol City
- : -
Birmingham City Birmingham City
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
18:00
Hartlepool United Hartlepool United
- : -
Boreham Wood Boreham Wood
18:00
Notts County Notts County
- : -
Woking Woking
18:00
Torquay United Torquay United
- : -
Wrexham Wrexham
18:00
Sutton United Sutton United
- : -
Solihull Moors Solihull Moors
ERT
Dover Athletic Dover Athletic
0 - 0
Chesterfield Chesterfield
18:00
Altrincham Altrincham
- : -
King's Lynn Town King's Lynn Town
18:00
Barnet Barnet
- : -
Wealdstone Wealdstone
18:00
Aldershot Town Aldershot Town
- : -
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
18:00
Bromley Bromley
- : -
Stockport County Stockport County
18:00
Eastleigh Eastleigh
- : -
Maidenhead United Maidenhead United
İPT
Macclesfield Town Macclesfield Town
0 - 0
Yeovil Town Yeovil Town
20:20
Weymouth Weymouth
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
18:00
York City York City
- : -
Chester Chester
18:00
Boston United Boston United
- : -
Chorley Chorley
18:00
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
- : -
St.Albans City St.Albans City
18:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
- : -
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
18:00
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
- : -
Bath City Bath City
18:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
- : -
Dartford Dartford
18:00
Braintree Town Braintree Town
- : -
Oxford City Oxford City
18:00
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
- : -
Chelmsford Chelmsford
18:00
Chippenham Town Chippenham Town
- : -
Slough Town Slough Town
18:00
Southport Southport
- : -
Alfreton Town Alfreton Town
18:00
Guiseley Guiseley
- : -
Brackley Town Brackley Town
18:00
Hungerford Town Hungerford Town
- : -
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
18:00
Leamington Leamington
- : -
Gateshead Gateshead
18:00
Spennymoor Town Spennymoor Town
- : -
Curzon Ashton Curzon Ashton
18:00
Kettering Town Kettering Town
- : -
Blyth Spartans Blyth Spartans
ERT
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
0 - 0
Concord Rangers Concord Rangers
ERT
Darlington Darlington
0 - 0
Hereford Hereford
İSKOÇYA 1. LİGİ
18:00
Partick Thistle Partick Thistle
- : -
Dumbarton Dumbarton
18:00
Falkirk Falkirk
- : -
Peterhead Peterhead
18:00
East Fife East Fife
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
18:00
Clyde Clyde
- : -
Forfar Athletic Forfar Athletic
18:00
Cove Rangers Cove Rangers
- : -
Montrose Montrose
İSKOÇYA 2. LİGİ
18:00
Edinburgh City Edinburgh City
- : -
Albion Rovers Albion Rovers
18:00
Stranraer Stranraer
- : -
Stirling Albion Stirling Albion
18:00
Elgin City Elgin City
- : -
Annan Athletic Annan Athletic
18:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Queens Park Queens Park
18:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Brechin City Brechin City
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
18:00
Hamilton Hamilton
- : -
Kilmarnock Kilmarnock
18:00
St Mirren St Mirren
- : -
Aberdeen Aberdeen
18:00
Motherwell Motherwell
- : -
Hibernian Hibernian
18:00
Livingston Livingston
- : -
Dundee United Dundee United
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
18:00
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Ayr United Ayr United
18:00
Greenock Morton Greenock Morton
- : -
Hearts Hearts
18:00
Dundee Dundee
- : -
Arbroath Arbroath
18:00
Raith Rovers Raith Rovers
- : -
Dunfermline Dunfermline
İSPANYA 2. LİG B
14:00
Sporting Gijon B Sporting Gijon B
- : -
Real Oviedo B Real Oviedo B
14:00
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
- : -
Marino Marino
17:45
Real Union Real Union
- : -
Arenas Getxo Arenas Getxo
18:15
Atzeneta UE Atzeneta UE
- : -
CF La Nucia CF La Nucia
18:30
Valencia B Valencia B
- : -
Levante B Levante B
19:00
Mutilvera Mutilvera
- : -
Haro Deportivo Haro Deportivo
19:00
Espanyol B Espanyol B
- : -
Cornella Cornella
19:00
CD Covadonga CD Covadonga
- : -
Marino de Luanco Marino de Luanco
19:00
Pontevedra Pontevedra
- : -
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
20:00
Burgos Burgos
- : -
Numancia Numancia
20:00
Villarrubia CF Villarrubia CF
- : -
Socuellamos Socuellamos
20:00
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Linense Linense
20:30
Laredo Laredo
- : -
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
21:00
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
İSPANYA LA LİGA
16:00
Levante Levante
- : -
Getafe Getafe
18:15
Sevilla Sevilla
- : -
Real Madrid Real Madrid
20:30
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Real Valladolid Real Valladolid
23:00
Cadiz Cadiz
- : -
Barcelona Barcelona
İSPANYA LA LİGA 2
16:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
18:00
Ponferradina Ponferradina
- : -
Las Palmas Las Palmas
20:15
Mirandes Mirandes
- : -
Lugo Lugo
22:30
Malaga Malaga
- : -
FC Cartagena FC Cartagena
İSRAİL 1. LİGİ
16:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
- : -
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
18:20
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
- : -
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
19:45
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
- : -
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
20:50
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
- : -
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
17:00
Dalkurd FF Dalkurd FF
- : -
Gais Gais
17:00
Sundsvall Sundsvall
- : -
IK Brage IK Brage
17:00
Akropolis IF Akropolis IF
- : -
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
17:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
- : -
Norrby Norrby
17:00
Ljungskile Ljungskile
- : -
Degerfors Degerfors
17:00
Vasteras SK Vasteras SK
- : -
Öster Öster
17:00
Trelleborg Trelleborg
- : -
Halmstad Halmstad
17:00
Orgryte Orgryte
- : -
Umea Umea
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
20:15
Chiasso Chiasso
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
20:15
Winterthur Winterthur
- : -
Thun Thun
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
ERT
St. Gallen St. Gallen
0 - 0
Vaduz Vaduz
22:30
Basel Basel
- : -
Servette Servette
İTALYA SERİE A LİGİ
17:00
Spezia Spezia
- : -
Lazio Lazio
20:00
Juventus Juventus
- : -
Torino Torino
22:45
Inter Inter
- : -
Bologna Bologna
İTALYA SERİE B LİGİ
16:00
Lecce Lecce
- : -
Venezia Venezia
16:00
Spal Spal
- : -
Pisa Pisa
16:00
Salernitana Salernitana
- : -
Cittadella Cittadella
16:00
Frosinone Frosinone
- : -
Chievo Verona Chievo Verona
16:00
Cremonese Cremonese
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
17:30
Reggina Reggina
- : -
Brescia Brescia
İTALYA SERİE C LİGİ
16:30
AC Renate AC Renate
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
17:00
Pro Vercelli Pro Vercelli
- : -
Livorno Livorno
17:00
Legnago Salus Legnago Salus
- : -
Cesena Cesena
17:00
Matelica Matelica
- : -
Gubbio Gubbio
17:00
Modena Modena
- : -
Fermana Fermana
17:00
Paganese Paganese
- : -
Bari Bari
JAPONYA J-1 LİGİ
08:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
08:00
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
- : -
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
08:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
- : -
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
10:00
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Sagan Tosu Sagan Tosu
JAPONYA J-3 LİGİ
07:00
Grulla Morioka Grulla Morioka
- : -
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
07:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
- : -
Imabari Imabari
08:00
Kagoshima United Kagoshima United
- : -
Fukushima United Fukushima United
08:00
Cerezo Osaka II Cerezo Osaka II
- : -
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
08:00
Kataller Toyama Kataller Toyama
- : -
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
09:00
FC Gifu FC Gifu
- : -
Gainare Tottori Gainare Tottori
KOLOMBİYA PRİMERA LİGİ
03:40
Patriotas Patriotas
- : -
Millonarios Millonarios
23:00
Once Caldas Once Caldas
- : -
Boyaca Chico Boyaca Chico
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
23:00
Sporting San Jose Sporting San Jose
- : -
Santos de Guapiles Santos de Guapiles
23:00
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
- : -
Club Sport Herediano Club Sport Herediano
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
ERT
Knockbreda FC Knockbreda FC
0 - 0
Newry City AFC Newry City AFC
ERT
H&W Welders H&W Welders
0 - 0
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
ERT
Dergview Dergview
0 - 0
Queens University Queens University
ERT
Institute Institute
0 - 0
Ballinamallard United Ballinamallard United
ERT
Loughgall Loughgall
0 - 0
Dundela FC Dundela FC
ERT
Ards Ards
0 - 0
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
18:00
Portadown Portadown
- : -
Ballymena United Ballymena United
18:00
Larne Larne
- : -
Glenavon Glenavon
18:00
Crusaders Crusaders
- : -
Glentoran Glentoran
18:00
Carrick Rangers Carrick Rangers
- : -
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
20:30
Linfield Linfield
- : -
Cliftonville Cliftonville
LİTVANYA A LYGA
İPT
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
0 - 0
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
İPT
Panevezys Panevezys
0 - 0
FK Riteriai FK Riteriai
İPT
Suduva Suduva
0 - 0
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
MACARİSTAN 1. LİGİ
16:45
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
19:00
Diosgyor Diosgyor
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
21:30
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
- : -
Kisvarda FC Kisvarda FC
MAKEDONYA 1. LİGİ
15:00
Borec Borec
- : -
Shkendija 79 Shkendija 79
MALTA 1. LİGİ
16:00
Mosta Mosta
- : -
Tarxien Rainbows Tarxien Rainbows
16:00
Santa Lucia Santa Lucia
- : -
Hibernians Hibernians
20:15
Zejtun Corinthians Zejtun Corinthians
- : -
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
20:15
Sirens Sirens
- : -
Gzira United Gzira United
MISIR KUPASI
21:00
El Geish El Geish
- : -
Al Ahli Al Ahli
MOLDOVA 1. LİGİ
ERT
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
0 - 0
Milsami Orhei Milsami Orhei
NON LİG PREMİER
ERT
Warrington Town Warrington Town
0 - 0
Matlock Town Matlock Town
ERT
Hyde United Hyde United
0 - 0
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
ERT
Atherton Collieries Atherton Collieries
0 - 0
Morpeth Town Morpeth Town
ERT
Hyde United Hyde United
0 - 0
Scarborough Scarborough
ERT
Bamber Bridge Bamber Bridge
0 - 0
Grantham Town Grantham Town
ERT
Mickleover Sports Mickleover Sports
0 - 0
Whitby Whitby
ERT
Buxton Buxton
0 - 0
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
ERT
Basford United Basford United
0 - 0
United Of Manchester United Of Manchester
ERT
South Shields South Shields
0 - 0
Nantwich Town Nantwich Town
ERT
Ashton United Ashton United
0 - 0
Witton Albion Witton Albion
NORVEÇ 2. LİGİ
ERT
Skeid Skeid
0 - 0
Asker Asker
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
02:00
12 de Octubre 12 de Octubre
- : -
Guairena FC Guairena FC
PERU PRİMERA - CLAUSURA
22:00
Sporting Cristal Sporting Cristal
- : -
Ayacucho FC Ayacucho FC
POLONYA 1. LİGİ
14:30
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
- : -
GKS Belchatow GKS Belchatow
14:40
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
- : -
LKS Lodz LKS Lodz
17:00
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
- : -
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
- : -
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
14:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
- : -
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
15:00
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
- : -
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
15:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
- : -
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
16:00
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
- : -
Motor Lublin Motor Lublin
POLONYA EKSTRAKLASA
17:00
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
- : -
Warta Poznan Warta Poznan
19:30
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
22:00
Legia Varşova Legia Varşova
- : -
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
PORTEKİZ 2. LİGİ
14:00
Feirense Feirense
- : -
Benfica B Benfica B
18:00
Oliveirense Oliveirense
- : -
Arouca Arouca
20:00
Vizela Vizela
- : -
Academico de Viseu Academico de Viseu
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
18:30
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
- : -
Portimonense Portimonense
18:30
Moreirense Moreirense
- : -
Gil Vicente Gil Vicente
21:00
Famalicao Famalicao
- : -
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
23:30
Porto Porto
- : -
Tondela Tondela
ROMANYA LİGA 1
15:30
Sepsi OSK Sfantul Sepsi OSK Sfantul
- : -
Botosani Botosani
22:30
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
- : -
UTA Arad UTA Arad
RUSYA 1. LİGİ
13:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
13:30
Neftekhimik Neftekhimik
- : -
Tom Tomsk Tom Tomsk
14:00
Shinnik Shinnik
- : -
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
14:00
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
- : -
FK Orenburg FK Orenburg
14:00
Irtysh Omsk Irtysh Omsk
- : -
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
14:00
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
- : -
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
15:00
Tekstilshchik Tekstilshchik
- : -
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
15:00
Akron Togliatti Akron Togliatti
- : -
Baltika Baltika
15:00
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
- : -
Chertanovo Chertanovo
16:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
Veles Moskova Veles Moskova
16:00
Fakel Fakel
- : -
FK Chayka FK Chayka
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
- : -
Rubin Kazan Rubin Kazan
16:30
Spartak Moskova Spartak Moskova
- : -
Tambov Tambov
19:00
Zenit Zenit
- : -
Ural S.O Ural S.O
19:00
FC Krasnodar FC Krasnodar
- : -
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
16:00
Vojvodina Vojvodina
- : -
Macva Sabac Macva Sabac
18:00
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
- : -
Cukaricki Cukaricki
SİNGAPUR 1. LİGİ
12:30
Hougang United Hougang United
- : -
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
12:30
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
- : -
Lion City Sailors Lion City Sailors
12:30
Garena Young Lions Garena Young Lions
- : -
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
12:30
Tampines Rovers Tampines Rovers
- : -
Geylang United Geylang United
SLOVAKYA 2. LİGİ
14:30
Komarno Komarno
- : -
MFK Skalica MFK Skalica
14:30
Puchov Puchov
- : -
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
14:30
FK Kosice FK Kosice
- : -
Poprad Poprad
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
16:00
SKF Sered SKF Sered
- : -
Spartak Trnava Spartak Trnava
16:00
Nitra Nitra
- : -
Senica Senica
16:00
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
- : -
Zilina Zilina
16:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
19:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
- : -
Trencin Trencin
SLOVENYA 1. LİGİ
17:00
Domzale Domzale
- : -
Koper Koper
19:00
Aluminij Aluminij
- : -
Mura Mura
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
15:30
Dhamk Dhamk
- : -
Al Ahli SC Al Ahli SC
17:35
Al Baten Al Baten
- : -
Al Taawon Al Taawon
17:45
Al Faysali Al Faysali
- : -
Al Ain Al Ain
SÜPER LİG
13:30
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
- : -
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
13:30
Göztepe Göztepe
- : -
Hes Kablo Kayserispor Hes Kablo Kayserispor
16:00
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
- : -
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
16:00
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
- : -
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
19:00
Galatasaray Galatasaray
- : -
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
ERT
Magallanes Magallanes
0 - 0
Santiago Morning Santiago Morning
DA
U. San Felipe U. San Felipe
1 - 0
Barnechea Barnechea
16:00
Puerto Montt Puerto Montt
- : -
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
23:00
Huachipato Huachipato
- : -
Colo Colo Colo Colo
TFF 1. LİG
13:30
Giresunspor Giresunspor
- : -
Eskişehirspor Eskişehirspor
ERT
Ankaraspor Ankaraspor
0 - 0
Adanaspor Adanaspor
16:00
Menemenspor Menemenspor
- : -
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
16:00
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
- : -
Altay Altay
ERT
Aydeniz Et Balıkesirspor Aydeniz Et Balıkesirspor
0 - 0
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
TUNUS 1. LİGİ
ERT
Esperance Tunis Esperance Tunis
0 - 0
Tataouine Tataouine
ERT
Etoile Sportive Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui
0 - 0
CA Bizertin CA Bizertin
ERT
US Monastir US Monastir
0 - 0
US Ben Guerdene US Ben Guerdene
ERT
Rejiche Rejiche
0 - 0
Olympique de Beja Olympique de Beja
ERT
AS Slimane AS Slimane
0 - 0
ES Sahel ES Sahel
ERT
CS Sfaxien CS Sfaxien
0 - 0
Club Africain Club Africain
UKRAYNA PREMİER LİGİ
15:00
FC Lviv FC Lviv
- : -
Inhulets Inhulets
18:00
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
- : -
Minai Minai
20:30
FC Mariupol FC Mariupol
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
ÜRDÜN 1. LİGİ
17:00
Al-Wihdat Al-Wihdat
- : -
Aqaba Aqaba
19:30
FC Ma'an FC Ma'an
- : -
Al-Ramtha Al-Ramtha
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Atromitos Atromitos
- : -
Aris Aris
20:30
Olympiakos Olympiakos
- : -
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
# TAKIMLAR O AV P
1 Alanyaspor 9 16 23
2 Galatasaray 10 9 20
3 Fenerbahçe 10 7 20
4 Beşiktaş 9 0 16
5 Kasımpaşa 10 3 15
6 Gaziantep FK 10 2 15
7 Fatih Karagümrük 10 6 14
8 Göztepe 9 6 14
9 Başakşehir FK 10 1 14
10 Konyaspor 9 3 12
11 Çaykur Rizespor 9 -2 12
12 Yeni Malatyaspor 9 -2 12
13 Hatayspor 7 -2 12
14 Trabzonspor 10 -3 12
15 Antalyaspor 10 -5 10
16 Sivasspor 9 -3 9
17 BB Erzurumspor 9 -4 9
18 Kayserispor 9 -6 8
19 Denizlispor 9 -8 6
20 Gençlerbirliği 9 -10 5
21 MKE Ankaragücü 8 -8 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Altınordu 11 6 23
2 Ankara Keçiörengücü 11 9 21
3 Tuzlaspor 11 3 21
4 Samsunspor 11 6 20
5 Adana Demirspor 10 10 18
6 İstanbulspor 11 6 18
7 Altay 10 7 17
8 Giresunspor 11 1 17
9 Bursaspor 11 0 14
10 Balıkesirspor 11 -3 14
11 Akhisarspor 11 -5 13
12 Adanaspor 9 3 12
13 Menemenspor 10 -3 12
14 Bandırmaspor 11 -1 11
15 Ümraniyespor 11 -8 10
16 Ankaraspor 11 -10 8
17 Boluspor 10 -4 7
18 Eskişehirspor 11 -17 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 13 33 37
2 Samsunspor 28 53 73
3 Hekimoğlu Trabzon 12 11 24
4 Uşak Spor 12 10 24
5 24Erzincanspor 11 8 21
6 Sarıyer 11 8 20
7 Amed Sportif 12 -1 19
8 Sancaktepe FK 9 11 17
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Ankara Demirspor 9 10 17
11 Pendikspor 28 1 40
12 Kocaelispor 10 0 17
13 Afjet Afyonspor 11 0 16
14 Zonguldak Kömürspor 11 -2 12
15 Kahramanmaraşspor 9 -4 10
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Ergene Velimeşe 12 -6 10
18 Hacettepe Spor 12 -8 9
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 Çorum FK 9 -3 8
21 Mamak FK 28 -4 31
22 İnegölspor 10 -8 7
23 Niğde Anadolu FK 11 -15 6
24 Gümüşhanespor 12 -16 3
25 Şanlıurfaspor 12 -28 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 13 22 31
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Turgutluspor 13 -2 27
5 Van Spor 13 7 25
6 Sakaryaspor 12 5 22
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Serik Belediyespor 13 6 21
9 Karacabey Belediyespor 13 6 21
10 Kırşehir Belediyespor 12 6 21
11 Etimesgut Belediyespor 13 3 19
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Tarsus İdman Yurdu 12 7 18
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Kırklarelispor 12 6 18
17 1922 Konyaspor 13 5 17
18 Pazarspor 10 2 16
19 Bodrumspor 13 4 15
20 Sivas Belediyespor 12 0 14
21 Kastamonuspor 13 -9 12
22 Mamak FK 12 -15 11
23 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
24 Pendikspor 12 -4 10
25 Elazığspor 12 -7 10
26 Bayburt Özel İdare Spor 10 -9 9
27 Kardemir Karabükspor 13 -33 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Real Sociedad 11 17 24
2 Atletico Madrid 9 17 23
3 Villarreal 11 4 20
4 Real Madrid 10 4 17
5 Sevilla 9 4 16
6 Cadiz 11 -3 15
7 Barcelona 9 10 14
8 Granada 10 -6 14
9 Athletic Bilbao 10 2 13
10 Elche 9 -1 13
11 Getafe 10 -1 13
12 Eibar 11 -1 13
13 Deportivo Alaves 11 -2 13
14 Valencia 11 0 12
15 Real Betis 11 -11 12
16 Osasuna 10 -5 11
17 Valladolid 11 -5 10
18 Celta Vigo 11 -9 10
19 Levante 10 -5 8
20 Huesca 11 -9 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 9 18 22
2 RB Leipzig 9 12 20
3 Bayer Leverkusen 9 7 19
4 Borussia Dortmund 9 12 18
5 Wolfsburg 9 6 17
6 Union Berlin 9 10 16
7 Mönchengladbach 9 3 15
8 Augsburg 9 -1 12
9 Eintracht Frankfurt 9 -2 12
10 Stuttgart 9 2 11
11 Werder Bremen 9 -2 11
12 Hoffenheim 9 -1 9
13 Hertha Berlin 9 -3 8
14 Freiburg 9 -10 7
15 Köln 9 -5 6
16 Mainz 05 9 -11 5
17 Arminia Bielefeld 9 -13 4
18 Schalke 04 9 -22 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Tottenham 10 12 21
2 Liverpool 10 5 21
3 Chelsea 10 12 19
4 Leicester City 10 5 18
5 West Ham United 10 6 17
6 Southampton 10 3 17
7 Wolverhampton 10 0 17
8 Everton 10 2 16
9 Manchester United 9 0 16
10 Aston Villa 9 7 15
11 Manchester City 9 4 15
12 Leeds United 10 -2 14
13 Newcastle United 10 -3 14
14 Arsenal 10 -2 13
15 Crystal Palace 10 -3 13
16 Brighton & Hove Albion 10 -2 10
17 Fulham 10 -8 7
18 West Bromwich 10 -11 6
19 Burnley 9 -13 5
20 Sheffield United 10 -12 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Milan 9 13 23
2 Inter 9 10 18
3 Sassuolo 9 8 18
4 Juventus 9 11 17
5 Napoli 9 10 17
6 Roma 9 4 17
7 Hellas Verona 9 5 15
8 Atalanta 9 2 14
9 Lazio 9 -2 14
10 Bologna 9 0 12
11 Sampdoria 9 -1 11
12 Cagliari 9 -3 11
13 Udinese 9 -2 10
14 Spezia 9 -4 10
15 Benevento 9 -9 10
16 Parma 9 -7 9
17 Fiorentina 9 -5 8
18 Torino 9 -6 6
19 Genoa 9 -10 5
20 Crotone 9 -14 2