'Beyaz Show' ekrana geri mi dönüyor? » EkspresTurkEkspresTurk

18 Mayıs 2022 - 22:08

‘Beyaz Show’ ekrana geri mi dönüyor?

Son Güncelleme :

29 Ağustos 2020 - 8:34

171 views
1

0 yıldan uzun süre ekranların en çok izlenen talk show programlarından olmayı başaran 'Beyaz Show'un, yeniden izleyicisiyle buluşacağı iddia edildi.

2

Sosyal medya fenomeni Burak Altındağ, Beyazıt Öztürk'ün, yakın arkadaşı olan Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de program yapacağını belirtti.

3

Altındağ, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Beyaz Show nihayet geri dönüyormuş. Bu sefer TV8'de olacakmış. Başlasın ceket iliklemeler hadi bakalım" ifadelerini kullandı.

4

Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz sezon TV8 ekranlarında yayınlanan, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyeliği yapmıştı.

5

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz mayıs ayında 'Beyaz Show TV8'de yeniden başlar mı?' sorusunu, "Beyaz ile kimyamız hep tutmuştu. Yıllar sonra aynı yapımda buluştuk ve ikimiz de çok mutluyuz. Bunun O Ses Türkiye ile kısıtlı kalmaması gerekiyordu.'Kısa zaman sonra Beyaz ile yeni bir program yapacağız. Bu Beyaz Show da olabilir. Seyirci istiyorsa neden olmasın. Beyaz Show'u yayınlayan kanal olmaktan mutluluk duyarım" yanıtını vermişti.