Complex features are the characteristics of www.upscalerolex.to/

Ahmet Hakan, Arınç'ı delirtecek: Erdoğan’ın binde biri bile değilken... » EkspresTurkEkspresTurk

22 Ocak 2022 - 02:24

Ahmet Hakan, Arınç’ı delirtecek: Erdoğan’ın binde biri bile değilken…

Başkan Erdoğan’a karşı “Beni fazla zorlamasınlar

Ahmet Hakan, Arınç’ı delirtecek: Erdoğan’ın binde biri bile değilken…
Son Güncelleme :

01 Aralık 2021 - 8:47

16 views

Önceki gün, Tayyip Erdoğan ile ilişkisi hakkında “Ona karşı hiçbir zaman rakip olmayacağım diye bir içtihatta bulundum. Beni fazla zorlamasınlar. Çünkü içtihatlar zaman zaman değişebilir” diyerek aklınca aba altından sopa gösteren Bülent Arınç’a Ahmet Hakan’dan cevap geldi.

ahmet hakan arinci delirtecek erdoganin binde biri bile degilken 0

“TOPLUMSAL KARŞILIKLARI ERDOĞAN’IN BİNDE BİRİ BİLE DEĞİL”

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni, “‘Aldıklarını buldukları sananlar’ diye nitelendirebileceğimiz bir hizip var” dedi ve “Tayyip Erdoğan tarafından kendilerine verilenleri, kendi marifetleriyle elde ettiklerini sananlardan oluşan bir hizip bu. Kimdir bunlar? Mesela Abdullah Gül… Mesela Abdüllatif Şener… Mesela Ahmet Davutoğlu… Mesela Ali Babacan… Ve mesela Bülent Arınç… Nedir bu hiziptekilerin temel özelliği? Şudur: Siyasette ancak ve ancak ‘Tayyip Erdoğan’ın ekibinin bir parçası’ olarak bir anlam ifade ediyorlarken ve toplumsal karşılıkları Erdoğan’ın binde biri bile değilken… Kendilerini birer siyasal önder olarak görmeye başlamaları…” ifadelerini kullandı.

ahmet hakan arinci delirtecek erdoganin binde biri bile degilken 1

“RUHU AK PARTİ’DEN ÇOKTAN KOPTUĞU HALDE BEDENİNİ KOPARMAYA BİLE CÜRET EDEMİYOR”

‘Bağımsız olarak ortaya çıktıklarında hiçbirinin ciddi bir toplumsal karşılığı olmadığını’ belirten Ahmet Hakan yazısına şöyle devam etti:

“İşte bakın: Abdullah Gül… Yıllardır açıktan bir kalkışma yapamıyor. Abdüllatif Şener… Memleketi Sivas’tan aday bile olamıyor. Ali Babacan… Beklediği rüzgârın binde birini bile estiremiyor. Ahmet Davutoğlu… Babacan’dan bile daha geride. Gelelim Bülent Arınç’a. Onun durumu hepsinden daha trajik. Trajik çünkü ruhu AK Parti’den çoktan koptuğu halde bedenini koparmaya bile cüret edemiyor. Fakat buna rağmen afra tafrası hiç eksik olmuyor. Son afra tafrasını ise şu şekilde ifade etmiş Bülent Arınç: ‘Erdoğan’a karşı hiçbir zaman rakip olmayacağım diye bir içtihatta bulundum ama beni fazla zorlamasınlar’, fazla zorlarlarsa Erdoğan’a karşı rakip olabilirmiş! Kimler zorlayacaklarsa Allah billah aşkına, zorlasınlar şu Bülent Arınç’ı… Zorlasınlar da… Alsın boyunun ölçüsünü”

ahmet hakan arinci delirtecek erdoganin binde biri bile degilken 2

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.